«1...2425262728...51»

Felhasználó
10 éve
Bszkiii nektek is megvan annyi! xd:

[-DP-]
Divine_Power
Összes pont: 17067 Helyezés: 42.
Napi pont: 1969 Helyezés: 5.
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
10 éve
Zsombi barátom...ne legyél féltékeny 8D

Felhasználó
10 éve
Nem vagyok.;D De cortex gyerekkkel bajok lesznek, ha továbbá is napi 2000-et fog killelni.;D
mivel nagyon jó :3

Legutóbb szerkesztve FearlessHero által.

"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
10 éve
:'D

Felhasználó
10 éve
Mibajod? Ne szerkezsd már át, soha nem mondanék ilyet.xd
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
10 éve
Azt képzeld még az enyémbe is beleszerkesztgetett a napokban ! :)
De engem sem nyomaszt amúgy hogy felpörgött a klánban a gyilkolászási kedv. Csak nehogy elfogyjon az ellenség, és ottmarad mondjuk Cortex egyedül, "mert csak 1 maradhat!"
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
10 éve
remélem kilép és átjön hozzánk Reméljük öröktag marad.xd
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
10 éve
:pHéé ne toborozáááá mááá itt! :p Reméljük! :)
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
10 éve
Sziasztok, hát ma leadnám a jelentkezésemet.

Fridrik Angelonak hívnak, a játékban megtaláltok. Napi 300 killem meglesz. (mindig) Marosvásárhelyen lakom, de Budapesten születtem, 17. életévem töltöttem be 1 hete, és már szeretnék egy jó klánt. A játékot már 3 éve játszom, még anno "Krisztián" nevű fiúka mutatta meg a másik osztályból. Tetszett, és játszottam is vele. 2 fegyvert használok: MPG, M82. Ezen kívül még 1 el tudok jól, az
M4A1-el.
Cw-ken (Clan War)-on mindig ott leszek, általában egy cw-n 30-40-et szoktam ölni, és szeretem is.
Még 1-2 embert láttam csak innen, de én nem azért szeretnék ide jelentkezni mert aktív, hanem a közösség, meg nagyon tetszik is. Régebben FlooridaCool néven voltam és 0-zás utána abbahagytam. De mára újra megjött a kedvem.
A klánból ismerem Cortex barátomat akivel sokat szoktunk együtt ölni, campelgetni. :D

Eddigi klánmeghívóim: Heroes, [FTB], -[GoD]-, Fight.
de nem akartam eggyikbe sem, mert itt érezném magam igazán játékosnak.

Eddigi régebbi klánjaim(nullázás előtt): -|H.S.P.C-|, HELL, -EM-.

Viselkedés: Hát sosem szoktam káromkodni, laggerozni sem, és tisztelem a játékos társaságot is!

Skypet természetesen adok, ha bekerülök.
És facebookot is (HA van rá szükségetek)
Ha van is cw nem is kell szólni semelyikben, mert kockulok egyfolytában a játékon :D

Tanulás (csak azért leírom): 4-es vagyok, a Debreczeni Márton Szakiskola, Szakközép suliba járok.
Ápolói szakma, elég jól tudok Németül, és angolul is. Bár... nem hiszem hogy itt szükségem lenne rá.

Játékok amit szeretek: Batlefield 4, Far Cry 3, Gta 5.

Barátjelölést szívesen fogadok, de csak klántagoktól, mert ki tudja milyen emberekre lehet is találni.

Hát ennyi lenne, szeretném minél előbb tudni bekerülök-e.

Köszönöm szépen hogy olvastátok, Fridrik Angelo. (Angelo)

Legutóbb szerkesztve Angelo által.

Te kis egoista köcsög ;D

Felhasználó
10 éve
őm hogy lehettél ennyi klánba ha 23 órája regiztél?
«1...2425262728...51»